Mis on Stocker?

 

Stocker on tarkvara, mille abil saab Balti aktsiaturgude kohta hinnainfot. 

Mida Stocker pakub?
1. Kiire info.  Stockeri eeliseks on kiirus – nii hinnad, turusügavus, uudised kui graafikud muutuvad reaal-ajas ning süsteem on ehitatud selliselt, et viivitus hinnainfo hankimisel puudub. Reaal-ajas info on kättesaadav Marfin Panga klientidele (täpsem info siin), viivitusega info kõigile tasuta.
2. Põhjalik info.  Stocker vahendab kogu infot börsil toimuva kohta – kes ostavad, kes müüvad, milliseid ordereid muudeti. Statistikat on ka selle kohta, millised maaklerfirmad on peamiselt ostmas või müümas olnud, seda nii kogu turu kui ka üksikute väärtpaberite kohta.
3. Info salvestamine. Milline oli turusügavus päeva alguses? Kes ostis kell 11.42? Kas suur order kell 13.10 tühistati või täideti? Stockeri abil on võimalik taastada täpne turuseis nii antud päeva jooksul kui ka varasemate kuupäevade suhtes. Seega saab detailset päeva dünaamikat jälgida ka siis, kui pole aega börside lahtioleku ajal hinnaliikumisi jälgida.
4. Graafikud. Stockeri päevasisesed graafikud on kohandatud just Balti turgude jaoks - graafikul on näha nii bid kui ask noteeringute liikumine kogu päeva jooksul ning ka kõik päeva jooksul tehtud tehingud koos käibega. Kiire ja informatiivne viis päeva liikumistest aimduse saamiseks.
5. Paindlikkus. Stockeri abil saab igaüks koostada nimekirju Balti aktsiate kohta ning mugavalt nimekirjade vahel aktsiaid ümber tõsta. Samuti saab aktsiaid järjestada erinevate parameetrite abil. Selline paindlikkus teeb turgudel toimuva jälgimise väga mugavaks.
6. Kauplemisvõimalus. Marfin Panga vahendusel on võimalik 2010. aasta alguses ka Stockeriga kauplemine, kõige kiirem ja detailsema infoga kauplemisvõimalus Baltikumis. Täpsem info siin.

Head kasutamist!